Kurumsal E-Posta Nedir?

Kurumsal E-Posta hizmeti, işletmeniz içinde kullandığınız mail hesaplarının daha hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde yönetmeniz için optimize edilmiş mail servisidir.

Organizasyonunuz içinde yer alan her birim için farklı mail kotaları tanımlayarak, mevcut disk kapasitenizi en verimli şekilde kullanmanıza imkan sağlar.

Kurumsal Mail Hosting servisi ile tüm mailleriniz gönderim garantisinde çalışmaktadır.

Kurumsal E-Posta Hizmetinin Güçlü Özellikleri

Spam Koruma: E-posta hesabınızı en verimli şekilde kullanmak, gereksiz maillerin hesabınızda yer kaplamasını engellemek ve en önemlisi de virüslü maillerin mail adresine gelmesini engellemek için gelen tüm mailler ilk olarak spam filtresinden geçer.

Tüm Mail Araçları ile Uyumlu: Sis.net.tr Kurumsal E-Posta servisi ile oluşturacağınız e-mail hesaplarınızı Outlook, Android Mail, Apple Mail, Thunderbird gibi popüler mail uygulamaları üzerinden kurabilir ve yönetebilirsiniz.

%100 Mail Uyumlu: Kurumsal mail hosting hesaplarınızı, kullanmakta olduğunuz tüm mobil cihazlara kurabilirsiniz. Bu şekilde ofis dışında olsanız bile bulunduğunuz her yerden maillerinizi okuyabilir, mail gönderimi yapabilir ve işlerinizi organize edebilirsiniz.

Posta Merkezi: Sis.net.tr kullanıcılarına özel “Posta Merkezi” üzerinden tüm mail hesaplarınızı web’den yönetebilirsiniz. Posta Merkezi bir web mail hizmetidir. Posta Merkezi’ne mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak, maillerinizi okuyabilir ve mail gönderimi yapabilirsiniz.

Her E-Posta İçin Farklı Limitler: Kurumsal E-Posta servisinizin disk kapasitesi dahilinde oluşturmak istediğiniz mail hesaplarına farklı limitler tanımlayabilirsiniz. Örneğin, muhasebe mailleri için 250 MB disk alanı, İK için 100 MB şeklinde kotalar tanımlayarak, mevcut disk alanınızı en verimli şekilde kullanabilir, karlılığınızı arttırabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın